Center za krepitev zdravja | Zdravstveni dom Murska Sobota

Pogovorne ure za krepitev zdravja

V Centru za krepitev zdravja se lahko naročite (po telefonu ali elektronski pošti) na krajši individualni posvet s strokovnjakom iz našega tima ali z njim opravite samo telefonsko svetovanje.

Svetovali vam bomo v primeru vprašanj glede prehrane, gibanja, obvladovanja stresa, dejavnikov tveganja za srčno žilne bolezni, sladkorne bolezni pri odraslih, sodelovanja v programu Svit in lažji odločitvi za opustitev zdravju škodljivega vedenja.

Psihologinje poleg pogovornih ur izvajajo tudi individualna svetovanja v duševni stiski.

Kdo vam lahko svetuje?

PODROČJE ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG, DEJAVNIKI TVEGANJA, PREHRANA, KAJENJE, SVIT
Blanka Dugar, dipl. m. s.

030 396 413, 041 396 413

blanka.dugar@zd-ms.si
Simona Emri, dipl. m. s. s specialnimi znanji
(enota Cankova)
041 644 908 simona.emri@zd-ms.si
Tomislav Lilek, dipl. z. n. s specialnimi znanji 041 644 918 tomislav.lilek@zd-ms.si
dr. Suzana Šuklar, dipl. m. s., univ. dipl. org. 041 480 029 suzanas@zd-ms.si
PODROČJE PREHRANE
Andrej Horvat, dipl. diet. 041 396 573 andrej.horvat@zd-ms.si
Tadeja Puhek Lenart, univ. dipl. živiliske tehnologije 041 644 819 tadeja.puhek@zd-ms.si
PODROČJE DUŠEVNEGA ZDRAVJA (DODATNO ŠE INDIVIDUALNO SVETOVANJE V DUŠEVNI STISKI)
Maja Zadravec, mag. psih. 041 644 961 maja.zadravec@zd-ms.si
Tina Sraka, mag. psih. 041 396 192 tina.sraka@zd-ms.si
Tadeja Lončar, mag. psih.   tadeja.loncar@zd-ms.si
PODROČJE GIBANJA
Janja Lebarič, dipl. fiziot. 041 396 194 janja.lebaric@zd-ms.si
Blanka Vereš, dipl. fiziot. 031 702 281 blanka.veres@zd-ms.si
Marko Smodiš, dipl. fiziot.
(enota Cankova)
041 644 953 marko.smodis@zd-ms.si
Mitja Dišič, mag. kin. 041 644 639 mitja.disic@zd-ms.si
Špela Hlastan, dipl. kin. 031 318 924 spela.vogrin@zd-ms.si

Pokličite nas:

030 641 514